Na svom Fb profilu objavljuje Anđelina Božičević ravnateljica OŠ Josipdol
Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata, sjećanje na žrtvu Vukovara i Škabrnje, od ove godine po prvi puta državni blagdan i neradni dan na 18. studenoga kada su prije točno 30 godina na ovaj dan ova dva grada doživjela najstrašniju sudbinu u svojoj povijesti.
Naglasak ovoga blagdana je na sve žrtve Domovinskog rata, i onih 24 s područja naše općine, među njima naših Siniše i Zrinka Rendulića čija imena naša škola ponosno nosi, žrtve susjednog nam Saborskog, Slunja, cijele Hrvatske.
Učenici s učiteljima prigodno su se podsjetili na te strašne događaje s početka Domovinskog rata i odali počast minutom šutnje i paljenjem svijeća. Prigodni govor i recitale pripremila je učiteljica Marina Gračanin uz dvoje učenika. Više pročitajte u nastavku: OVDJE
OŠ Josipdol - spomenik poginulim braniteljima općine Josipdol
.
Područna škola Oštarije

Komentari  

#1 Ivan 2021-11-18 13:01
Čestitam ravnateljici OŠ Josipdol Anđelini Božičević, našoj Saborčanki po baki, djedu i ocu.
Tako se štuju svoji heroji i tako se uče djeca o našoj bliskoj povijesti.
Da se ne zaboravi!

You have no rights to post comments