Oštetio podzemni optički kabel prilikom izvođenja radova

Saborsko nema interneta, jer su kooperanti Telekoma, tijekom rada, strgali magistralni optički kabel negdje između Latina i Plaškog.

Komentari  

#1 Ivan 2026-06-26 14:39
Proradio u 16:30

You have no rights to post comments