Počeo je padati snijeg, uvjeti za vožnju na cesti D42 su vrlo loši
Detalji
Pregleda: 2123
Jutros je bilo vedro uz temperaturu -11.5 °C, kasnije se naoblačilo i oko 13 sati je počeo je padati snijeg, najviša dnevna temperatura iznosila je -4.5 °C u 11:20 sati.
Komentari